Divocí koně z Británie, které ochránci přírody v lednu vypustili do ohrady v Milovicích, vypásli trávu v menší aklimatizační ohradě. Právě spásáním šířících se travin mají koně pomoci ubývajícím kvetoucím bylinám, a tím i hmyzu na území bývalého vojenského prostoru Milovice. V sobotu budou koně vypuštěni na celou čtyřicetihektarovou pastvinu.
Divocí koně si v Milovicích poradili s agresivní trávou a čeká je vypuštění do velké ohrady
19. března 2015 1:27
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz