Ministerstvo životního prostředí dnes vydalo doporučení, podle které by mělo ustat veškeré kácení stromů v Česku. Podle platných předpisů je možné kácet stromy v období tzv. vegetačního klidu. A ten během uplynulých teplých dní skončil. Stromy se už připravují na olistění a rozkvět a začínají na nich hnízdit ptáci.
Příroda se začala probouzet, další kácení dřevin musí počkat na podzim
19. března 2015 16:37
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/priroda-se-zacala-probouzet-dalsi-kaceni-drevin-musi-pockat-na-podzim
Zdroj: Ekolist.cz