Brány EXPO 2015 v Miláně se ještě ani neotevřely a výstava v pavilonu Českého domu se už nyní řadí mezi zaručené návštěvnické magnety světové výstavy. Co za tím stojí? Především speciální umělecký objekt, jenž reprezentuje české umění pod poetickým názvem Laboratoř ticha/Český les. Návštěvníkům nabídne nevšední podívanou: náhled do nitra lesního ekosystému. Díky kombinaci digitální techniky a živých exponátů se tu budete moci doslova ponořit do světa, o jehož existenci jste dosud neměli ani tušení.
Instalace Český les na EXPO: Čím víc se zklidníte, tím víc toho zaznamenáte
23. března 2015 4:37
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/publicistika/rozhovory/instalace-cesky-les-na-expo-cim-vic-se-zklidnite-tim-vic-toho-zaznamenate
Zdroj: Ekolist.cz