Po zimě se do Česka po dalších stěhovavých druzích o víkendu vrátily i vlaštovky, označované za posly jara. První pozorovali členové České společnosti ornitologické v sobotu dopoledne ve Františkových Lázních, odpoledne se druhá vlaštovka objevila u Kněžických rybníků na Žatecku, uvedl ředitel ČSO Zdeněk Vermouzek.
Po zimě se o víkendu do Česka vrátily první vlaštovky
23. března 2015 10:57
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/po-zime-se-o-vikendu-do-ceska-vratily-prvni-vlastovky
Zdroj: Ekolist.cz