Po zimě se do Česka po dalších stěhovavých druzích o víkendu vrátily i vlaštovky, označované za posly jara. První pozorovali členové České společnosti ornitologické v sobotu dopoledne ve Františkových Lázních, odpoledne se druhá vlaštovka objevila u Kněžických rybníků na Žatecku, řekl ředitel ČSO Zdeněk Vermouzek.
Po zimě se o víkendu do Česka vrátily první vlaštovky
24. března 2015 6:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187546
Zdroj: Agris.cz