V současné době prochází novelizací zákon č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií. Proces je to nesmírně náročný, protože k návrhu novely bylo podáno množství pozměňovacích návrhů. Jednou z problematických oblastí je navržená povinnost instalovat měření dodávaného tepla u otopných soustav ústředního vytápění.
Měření tepla a šetření zbavené iluzí
25. března 2015 0:07
Ekologické stavění, bydlení
Vytápění, zateplení
Zdroj: TZB-info.cz