Středočeský kraj je proti nové výstavbě v Chráněné krajinné oblasti (CHKO) Brdy, která počátkem příštího roku vznikne na území rušeného vojenského újezdu. Na tomto území by měla zůstat nedotčená příroda, řekl během dnešní konference o budoucnosti Brd v Příbrami středočeský hejtman Miloš Petera (ČSSD).
V Brdech by měla zůstat nedotčená příroda, myslí si hejtman Petera
27. března 2015 12:57
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/v-brdech-by-mela-zustat-nedotcena-priroda-mysli-si-hejtman-petera
Zdroj: Ekolist.cz