V neděli uvede Česká televize dokument s názvem Čechy - nový Klondike? Jeho autoři, bývalý ministr životního prostředí Miloš Kužvart a filmař Martin Slunečko, se v něm na příkladech tří lokalit v Česku snažili zachytit opakované úsilí těžařských firem začít s výzkumem zlatých ložisek a především nekončící úsilí obcí průzkum a těžbu zlatých ložisek na svém území neumožnit.
Bývalý ministr Kužvart natočil dokument o těžbě zlata v Česku. Je to boj
27. března 2015 16:07
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/byvaly-ministr-kuzvart-natocil-dokument-o-tezbe-zlata-v-cesku-je-to-boj
Zdroj: Ekolist.cz