Limity těžby hnědého uhlí není nutné prolomit, pro teplárenství ho je dostatek. Po setkání se zástupci Horního Jiřetína a Litvínova na Mostecku to řekl ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO). Obě samosprávy bojují proti prolomení limitů a následnému pokračování těžby.
Pro prolomení limitů těžby nevidím důvod, říká ministr Brabec
27. března 2015 16:57
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/pro-prolomeni-limitu-tezby-nevidim-duvod-rika-ministr-brabec
Zdroj: Ekolist.cz