Průmysl, obchod a export,,Vyšší počet vozů na CNG povede k většímu výpadku státního rozpočtu. Proto se růstu spotřební daně nebráníme. Byli bychom ale rádi, aby nedošlo ke skokovému zvýšení. V tom je odstrašující příklad Slovenska," říká náměstek ministra průmyslu a obchodu Eduard Muřický v rozhovoru o připravovaném Národním akčním plánu čisté mobility. Kdy budou v Česku ve velkém jezdit elektromobily? A jaké další alternativy ke klasickým autům existují?
Náměstek Muřický: Spotřební daň na stlačený zemní plyn by se neměla zvyšovat skokově
30. března 2015 9:07
Klimatická změna
Zdroj: EurActiv - Životní prostředí