Správa Národního parku Šumava na svém webu spustila registrační systém pro splouvání Teplé Vltavy pro sezonu 2015. První vodáci na řeku mohou vyrazit 1. května. Splouvat se bude za stejných podmínek jako loni. Informoval o tom mluvčí parku Jan Dvořák. Splouvání řeky je regulováno kvůli ochraně přírody.
NP Šumava spustil rezervační systém ke splouvání Vltavy
2. dubna 2015 10:07
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/np-sumava-spustil-rezervacni-system-ke-splouvani-vltavy
Zdroj: Ekolist.cz