Náměstek primátorky hlavního města Prahy Matěj Stropnický v Kauze dne Rádia Impuls popisuje, jak by mělo vypadat hlavní město, jaký tlak vyvíjí provozovatelé reklamy na magistrát a jeho představitele i jak je třeba jim čelit. Řeč byla také o pražských stavebních předpisech. Podívejte se na celý rozhovor na webu Rádia Impuls.
The post Matěj Stropnický v Rádiu Impuls: Na magistrátu jsem od toho, abych bojoval appeared first on Strana zelených.
Matěj Stropnický v Rádiu Impuls: Na magistrátu jsem od toho, abych bojoval
7. dubna 2015 9:17
Politika
Celý článek: http://www.zeleni.cz/matej-stropnicky-v-radiu-impuls-na-magistratu-jsem-od-toho-abych-bojoval/
Zdroj: Zeleni.cz