Pardubický park Na Špici byl na začátku dubna po rozsáhlých úpravách za téměř 36 milionů korun uveden do plného provozu. Každý den bude otevřen pavilon se sociálním zázemím, terasou, klubovnou a grilem. Lidé si tak za dobrého počasí budou moci udělat piknik i ve městě, informovala ČTK Nataša Hradní z tiskového úseku magistrátu.
V pardubickém parku Na Špici je lidem k dispozici kuchyňka i gril
9. dubna 2015 13:47
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/v-pardubickem-parku-na-spici-je-lidem-k-dispozici-kuchynka-i-gril
Zdroj: Ekolist.cz