Stát by měl mít větší pravomoci při kontrole chovů psů. Pomohlo by mu to v boji proti tzv. množírnám, v nichž jsou zvířata chována v nevyhovujících podmínkách. V Česku navíc chybí definice samotného pojmu množíren. Na tiskové konferenci to včera uvedli zástupci soukromých veterinárních lékařů, státní správy i kynologové.
Veterináři: Stát by měl mít větší pravomoci při kontrole "množíren" psů
10. dubna 2015 9:47
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/veterinari-stat-by-mel-mit-vetsi-pravomoci-pri-kontrole-chovu-psu-2
Zdroj: Ekolist.cz