Nová vyhláška, která od začátku března nařizuje jen bezhotovostní platby za odevzdaný kovový odpad, už podle ministra životního prostředí Richarda Brabce (ANO) nese první pozitivní výsledky. Policejní statistiky podle něj ukazují, že ve srovnání s loňským rokem klesla letos v prvním čtvrtletí škoda z krádeží kovů přibližně o 60 procent.
Díky bezhotovostnímu výkupu kovů ubývá jejich krádeží, míní ministr
15. dubna 2015 10:07
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/diky-bezhotovostnimu-vykupu-kovu-ubyva-jejich-kradezi-mini-ministr
Zdroj: Ekolist.cz