Energetická společnost E.ON se zapojí do druhého ročníku akce Ukliďme Česko, jejímž cílem je mapovat a likvidovat černé skládky. Na 17. dubna plánuje E.ON vlastní úklidový den, který proběhne v Brně a Českých Budějovicích.
E.ON uklízí Česko: Akce proběhne již 17. dubna
15. dubna 2015 12:28
Obecné
Zdroj: Nazeleno