Vím, vyzkoušel jsem si. Je to tak opojně pohodlné - do přístroje vhodíte kapsli, zmáčknete čudlík a za malou chvilku vás v nose pošimrá líbezná vůně lahodné kávy. Jdete si vychutnat zasloužené kafíčko a cestou hodíte do koše použitou kapsli. To je přesně ten moment, který mě na kapslových kávovarech vadí. Že se kvůli hrnku kávy smíříme s přístupem ,,použít a vyhodit". I když to tak vůbec být nemusí.
Zcela osobní hate proti kapslovým kávovarům a oslava vaření kávy bez odpadů
17. dubna 2015 2:37
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz