Kotlíkové dotace financované z evropských fondů odstartují už v letošním roce. Na dnešní návštěvě v Moravskoslezském kraji to přislíbil ministr životního prostředí Richard Brabec. MŽP aktuálně finišuje jednání se všemi kraji, které budou kotlíkové dotace administrovat. Evropská komise dotování kotlíků i na uhlí přislíbila po několikaměsíčním vyjednávání letos v březnu.
Ministr Brabec v MSK: Nové kotlíkové dotace ještě letos. Dotace na nový kotel od 60 do 85 %
17. dubna 2015 11:37
Politika
Celý článek: http://www.mzp.cznews_150417_ministr_MSK
Zdroj: MŽP ČR