Poprvé jsem se zúčastnil cyklojízdy v roce 2001. Tehdy na projížďku Prahou vyrazilo třicet cyklistů. Malý hlouček cyklistů s vtipnými transparenty velké pozdvižení nevyvolal. Jestli si dobře pamatuju, tak jen občas nějaký naštvaný řidič zatroubil, občas někdo zamával na pozdrav. Od té doby se hodně změnilo. Ale ještě by to chtělo další změnu. Myslet na lidi, co zrovna na kole nejedou.
Martin Mach Ondřej: Jak se cyklojízdy proměnily a jak by se ještě proměnit měly
17. dubna 2015 16:27
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz