Turistickou sezónu v Národním parku České Švýcarsko dnes přijel otevřít ministr životního prostředí Richard Brabec. Na Mezní Louce návštěvnické veřejnosti předal do užívání nový lesní zážitkový areál Rysí stezka a dětské hřiště s modelem symbolu tohoto národního parku - Pravčické brány. Bezprostředně po slavnostních aktech se ministr Richard Brabec zapojil do úklidu nedaleké malé černé skládky v rámci akce Ukliďme Česko. Spolu s dobrovolníky z regionu uklidil menší skládku domovních odpadů, kter ... (ZKRÁCENO)
Ministr Brabec zahájil turistickou sezónu. České Švýcarsko má druhou Pravčickou bránu
18. dubna 2015 18:47
Politika
Celý článek: http://www.mzp.cznews_150418_ceske_svycarsko
Zdroj: MŽP ČR