Ministr Richard Brabec se ve Strakově akademii při jednání vlád České a Polské republiky setkal se svým polským protějškem, ministrem Maciejem Grabowským. Oba ministři při té příležitosti podepsali Dohodu o spolupráci na hraničních vodách v oblasti vodního hospodářství, která více zohledňuje ochranu vod před znečištěním, ochranu jakosti vod a ochranu před povodněmi. Kromě toho probírali neuspokojivý stav ovzduší v příhraničních oblastech, možné společné postupy v oblasti čerpání z evropských fon ... (ZKRÁCENO)
Ministr Brabec po setkání české a polské vlády: Prioritou je pro mě ovzduší a řešení emisí z tzv. kotlíků
20. dubna 2015 7:07
Politika
Celý článek: http://www.mzp.cznews_150420_ceskopolske_jednani
Zdroj: MŽP ČR