Pět mužů bylo v Norsku odsouzeno k šesti až 20 měsícům vězení za organizaci ilegálního lovu vlků. V zemi se jedná o přelomový verdikt, upozornil zpravodajský server BBC News. Lovci v Norsku vlky v 60. letech minulého století téměř vyhubili, ve volné přírodě zůstává navzdory snahám o obnovu vlčí populace pouze 35 těchto zvířat.
Pět lovců vlků v Norsku dostalo trest šest až 20 měsíců vězení
22. dubna 2015 10:27
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/pet-lovcu-vlku-v-norsku-dostalo-trest-sest-az-20-mesicu-vezeni
Zdroj: Ekolist.cz