Radnice ve Vysokém Mýtě chce usnadnit třídění odpadů v domácnostech. Lidé by již papír a plasty nemuseli nosit do barevných kontejnerů, ale dostali by nádoby na tyto druhotné suroviny domů. Jednou měsíčně by si pro jejich obsah přijíždělo svozové auto, uvedla Ivana Pokorná z Technických služeb Vysoké Mýto.
Vysoké Mýto chce odvážet tříděný odpad dům od domu
23. dubna 2015 2:17
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/vysoke-myto-chce-odvazet-trideny-odpad-dum-od-domu
Zdroj: Ekolist.cz