Bývalý ministr zemědělství Petr Bendl (ODS) zpochybnil při dnešních sněmovních interpelacích jeden ze způsobů prodeje dřeva, který využívají státní Lesy České republiky. Obvinil nynějšího ministra Mariana Jurečku (KDU-ČSL) z toho, že zprostředkoval "kšeft" zhruba za 16 milionů korun společnosti Foresta SG bez výběrového řízení.
Bendl se přel ve Sněmovně s Jurečkou kvůli prodeji dřeva Lesů ČR
30. dubna 2015 14:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/188003
Zdroj: Agris.cz