NP Bavorský les, 30. dubna 2015 - Ministr životního prostředí Richard Brabec se dnes sešel s bavorskou státní ministryní ŽP Ulrike Scharf, aby společně zhodnotili výsledky česko-bavorské spolupráce v národních parcích a prodiskutovali budoucí česko-bavorské projekty. Po Bavorském lese se společně prošli se žáky s pražského gymnázia Thomase Manna
Ministr Brabec: Obnovená česko-bavorská spolupráce v národních parcích je mimořádně úspěšná
30. dubna 2015 14:57
Politika
Celý článek: http://www.mzp.cznews_150430_Bavorsko
Zdroj: MŽP ČR