Ruská armáda začala od 1. května sledovat oblast Arktidy pomocí bezpilotních letadel. Informovalo o tom ruské ministerstvo obrany. Mise, jejíž cílem je oficiálně monitorovat stav životního prostředí, souvisí s novou ruskou doktrínou, která považuje ochranu národních zájmů v Arktidě za jednu z priorit.
Rusko spouští v Arktidě sledovací misi s pomocí bezpilotních letů
6. května 2015 1:07
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/rusko-spousti-v-arktide-sledovaci-misi-s-pomoci-bezpilotnich-letu
Zdroj: Ekolist.cz