Enormní konzumerismus a masové odcizení se přírodě jsou věci, ve kterých si jsou Česko a Slovensko podobné. Pro přírodu je to větší zlo, než pár k přírodě necitlivých developerů. Tvrdí to slovenský ekolog Mikuláš Huba, který v rozhovoru pro Ekolist.cz popisuje slovenské politiky bez základních environmentálních znalostí, o zastrašených úřadech ochrany přírody a o tom, jak se dříve povedlo to, co by dnes nebylo myslitelné.
Mikuláš Huba: Odcizení většiny lidí přírodě je horší než pár antiekologů
11. května 2015 2:17
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/publicistika/rozhovory/mikulas-huba-odcizeni-vetsiny-lidi-prirode-je-horsi-nez-par-antiekologu
Zdroj: Ekolist.cz