Vláda včera odsouhlasila věcný návrh zákona o výrobcích s ukončenou životností, který řeší zpětný odběr a životní cyklus elektrických a elektronických zařízení, včetně solárních panelů, baterií a akumulátorů, pneumatik a vozidel, a mimo jiné počítá do budoucna se zpoplatněním registrace a první přeregistrace vozidel s emisní třídou EURO 3. Zpoplatnění registrace ojetých vozidel v ČR není žádná novinka a v ČR funguje už od roku 2009, od kdy se poplatek začal platit za vozidla emisní třídy EURO 2 ... (ZKRÁCENO)
Vše, co potřebujete vědět o zpoplatnění emisní třídy EURO 3
14. května 2015 15:37
Politika
Celý článek: http://www.mzp.cznews_150514_emisni_tridy_poplatky
Zdroj: MŽP ČR