Pokud chce svět zajistit trvalou ochranu klimatu, musí se do konce století vzdát technologií, které vytvářejí emise oxidu uhličitého (CO2). V Berlíně to dnes na konferenci o klimatu v rámci takzvaného petersberského dialogu řekla německá kancléřka Angela Merkelová. Vyzvala rovněž k tomu, aby vyspělé státy poskytly rozvojovým zemím technologie šetrné k životnímu prostředí.
Merkelová: Svět do konce století musí zastavit emise CO2
19. května 2015 15:07
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/merkelova-svet-do-konce-stoleti-musi-zastavit-emise-co2
Zdroj: Ekolist.cz