Značně znepokojivého přírodního úkazu se dočkali obyvatelé indického Bengalúru, kde začalo hořet jezero Bellandur. Už několik týdnů bylo jezero pokryté několika desítkami centimetrů vysokou vrstvou toxické pěny, která zdálky připomínala sníh. Pod touto "sněhovou peřinou" je voda zčernalá chemikáliemi a splašky, napsal list The Hindu.
Indické jezero Bellandur je znečištěné pěnou, která začala hořet
20. května 2015 10:37
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/indicke-jezero-bellandur-je-tak-znecistene-ze-zacalo-horet
Zdroj: Ekolist.cz