Hackeři, kteří koncem ledna napadli český systém obchodování s emisemi skleníkových plynů, nezpůsobili žádnou škodu. Mluvčí ministerstva životního prostředí Petra Roubíčková ČTK řekla, že při kontrole jednotlivých účtů nikdo škody nenahlásil.
MŽP: Hackeři v systému obchodování s emisemi nezpůsobili škody
24. února 2010 11:05
Obecné
Celý článek: http://www.ekolist.cz/zprava.shtml?x=2217846
Zdroj: Ekolist.cz