Americký prezident Barack Obama představil dosud nejpřísnější opatření v boji s klimatickými změnami. Do roku 2030 má v USA dojít k poklesu emisí oxidu uhličitého (CO2) o 32 procent. Svůj plán Obama nazval "nejdůležitějším krokem", který kdy Spojené státy přijaly v boji se změnami klimatu. Jak americký prezident dodal, nezná větší hrozbu "pro naši budoucnost a budoucí generace", než jsou právě klimatické změny.
Obama představil dosud nejpřísnější plán boje se změnami klimatu
4. srpna 2015 10:27
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/obama-predstavil-dosud-nejprisnejsi-plan-boje-se-zmenami-klimatu
Zdroj: Ekolist.cz