Téměř všichni vedoucí pracovníci německé automobilky Volkswagen, kteří se v oddělení pro vývoj motorů zabývali problematikou emisí, věděli o manipulaci s jejich měřením. Podle listu Süddeutsche Zeitung to vyplývá z poznatků, které byly zjištěny během vyšetřování skandálu.
O manipulacích s emisemi prý věděla řada manažerů VW
25. ledna 2016 10:27
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/o-manipulacich-s-emisemi-pry-vedela-rada-manazeru-vw
Zdroj: Ekolist.cz