Začíná platit novela zákona o ochraně ovzduší, která umožní úřadům kontrolovat, čím lidé topí. Tam, kde je velké znečištění, například v Moravskoslezském kraji, vyrazí již v lednu úředníci do problémových míst, jinde spíše počkají na podněty od občanů. Plošné kontroly úřady neplánují, vyplývá z prosincové ankety ČTK v jednotlivých krajích.
Ode dneška mohou úřady zkontrolovat, čím lidé doma topí
1. ledna 2017 17:27
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/ode-dneska-mohou-urady-zkontrolovat-cim-lide-doma-topi
Zdroj: Ekolist.cz