Snižování energetické náročnosti budov je trend, který lze pozorovat ve vývoji stavebnictví již od osmdesátých let 20. století. Tento trend se v různých obdobích, převážně v souvislosti se změnami cen energie, zvýrazňuje a následně potlačuje, nicméně se jedná o dlouhodobý, víceméně kontinuální proces.
Pohled na budovy s téměř nulovou spotřebou energie v kontextu současných legislativních požadavků v ČR
2. ledna 2017 2:37
Ekologické stavění, bydlení
Vytápění, zateplení
Zdroj: TZB-info.cz