Používání dieselových motorů je podle převážné většiny šéfů světových automobilek dlouhodobě neudržitelné kvůli jejich dopadu na životní prostředí. Budoucnost vidí v elektromobilech a vozech na vodíkové palivové články. Vyplývá to z nejnovějšího průzkumu KPMG Global Automotive Executive Survey, jehož se zúčastnilo tisíc výkonných manažerů automobilek ze 42 zemí včetně České republiky.
Šéfové automobilek nedávají dieselům dlouhodobě naději
3. ledna 2017 14:37
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/kpmg-sefove-automobilek-nedavaji-dieselum-dlouhodobe-nadeji
Zdroj: Ekolist.cz