Během podzimu se žáci ze základních a středních škol v Jesenících mohli zúčastnit exkurzí k ochraně velkých šelem. Lektoři z Hnutí DUHA Olomouc jim na nich přiblížili život těchto zvířat. Především rysa a vlka, kteří se do oblasti Jeseníků v posledních letech vrací. Podle názorů dětí ohrožuje velké šelmy především pytláctví.
Děti na Jesenicku se vydaly po stopách šelem. Být v jejich kůži nejvíce by se bály pytláků
4. ledna 2017 11:27
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz