Kdo by nechtěl vlastní drony? V americké armádě je budou mít k dispozici bojové stroje pozemních, vzdušných i námořních sil, ze kterých se tak stanou samostatná velitelská centra.
Americké tanky, letadla a lodě budou ovládat vlastní drony
6. ledna 2017 3:07
Vzdělání
Zdroj: Osel.cz