Občanská iniciativa Dejchej Brno míní, že brněnský magistrát dostatečně nereaguje na překračování limitů znečištění ovzduší polétavým prachem. Koalice dosud nezveřejnila akční plán pro zlepšení stavu, který avizovala v roce 2015. Problémem je také informování lidí o smogových situacích, sdělila členka sdružení Hana Syslová. Náměstek primátora Martin Ander (SZ) řekl, že magistrát na změně pracuje.
Iniciativa Dejchej Brno kritizuje Brno kvůli ovzduší, magistrát chystá změny
6. ledna 2017 10:27
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/iniciativa-kritizuje-brno-kvuli-ovzdusi-magistrat-chysta-zmeny-2
Zdroj: Ekolist.cz