Polská města dusí smog, úřady proto vyzývají řidiče, aby nepoužívali své vozy, a dali přednost městské hromadné dopravě, která je při této příležitosti v některých městech zdarma. Zejména starší lidé a děti by se měli vyvarovat delšího pobytu venku.
Polská města dusí smog, hromadná doprava je zdarma
9. ledna 2017 12:27
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/polska-mesta-dusi-smog-hromadna-doprava-je-zdarma
Zdroj: Ekolist.cz