Program Nová zelená úsporám (NZÚ) začíná přijímat žádosti o dotaci na výstavbu nízkoenergetických domů. Vedle dotací se pro rodinné a bytové domy nabídka rozšíří i o teplo z odpadní vody a budování zelených střech. Podmínky jsou upraveny i pro podporu na solární systémy. Za tři roky fungování Nové zelené úsporám lidé podali přes 21 tisíc žádostí o dotaci a podle ministerstva životního prostředí získali přes 1,2 miliardy korun.
Nová zelená úsporám se rozšířuje na teplo z odpadní vody i budování zelených střech
9. ledna 2017 15:57
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz