Finsko v pondělí vůbec poprvé nasadilo do ostrého pracovního provozu ledoborec Polaris, který je označován za ekologicky nejšetrnější plavidlo tohoto typu na světě. Informovala o tom televize YLE s tím, že ledoborec je první na světě s pohonem na zkapalněný zemní plyn (LNG).
Finsko nasadilo do ostrého provozu ledoborec na LNG
10. ledna 2017 15:57
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/finsko-nasadilo-do-ostreho-provozu-ledoborec-na-lng1
Zdroj: Ekolist.cz