Pražští radní budou v úterý kvůli smogu v hlavním městě jednat o zavedení městské hromadné dopravy zdarma. Omezení pro automobily město zatím nechystá. Naopak utlumena byla výroba ve čtyřech podnicích. Novinářům to dnes řekli primátorčin náměstek Petr Dolínek (ČSSD) a radní Jana Plamínková (STAN/Trojkoalice). V Praze jsou stále zhoršené rozptylové podmínky a kvalita ovzduší se podle meteorologů nezlepší do konce týdne. Nadále platí signál regulace, stejně jako ve Středočeském a Olomouckém kraji.
Pražští radní budou v úterý jednat o zavedení MHD zdarma - kvůli smogu
23. ledna 2017 13:07
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/prazsti-radni-budou-v-utery-jednat-o-zavedeni-mhd-zdarma
Zdroj: Ekolist.cz