Výzva pražského magistrátu, aby řidiči kvůli smogové situaci nechali auta doma, účinná nebyla. Vozidel v metropoli v posledních dnech výrazně neubylo. Informoval o tom mluvčí Ústředního automotoklubu (ÚAMK) Petr Vomáčka. Smogová situace v Praze stejně jako v dalších krajích ČR panuje už několik dní, Praha navíc po dvaceti letech musela vyhlásit mimořádně stav regulace.
ÚAMK: Výzva Prahy k omezení dopravy kvůli smogu úspěšná nebyla
24. ledna 2017 13:47
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/uamk-vyzva-prahy-k-omezeni-dopravy-kvuli-smogu-uspesna-nebyla
Zdroj: Ekolist.cz