Jako prevence před opakováním smogových situací, které trápí v posledních dnech Česko, by podle premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) mohlo působit mimo jiné větší rozšíření používání elektromobilů v Česku. Ministrům proto navrhne, aby zvážili přesun peněz z evropských fondů do elektromobility. "Vláda by měla primárně připravit systémové nástroje, určitě by měla jít touto cestou," řekl novinářům na dotaz, zda ministerstva elektromobily používají. Dodal, že chybí hlavně síť nabíjení.
Sobotka chce zvážit přesun evropských peněz do elektromobility
25. ledna 2017 14:27
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/sobotka-chce-zvazit-presun-evropskych-penez-do-elektromobility
Zdroj: Ekolist.cz