Městské lesy jsou pro obyvatele Prahy jednou ze snadno dostupných možností pobytu v přírodě. A jak se ukazuje, lidé je využívají hojně. Například do Ďáblického háje zavítá ročně čtvrt milionu lidí. Vyplývá to z průzkumu, který provedl Ústav pro ekopolitiku.
Průzkum ukázal, kdo je typickým návštěvníkem pražského Ďáblického háje nebo lesa Kamýk
26. ledna 2017 3:27
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz