Za posledních několik let se vědci holedbali celou řadou umělotin. Namátkou třeba ,,nepřirozenou DNA", ,,replikujícími se molekulami podobnými DNA", ,,prvním organismem s umělým genomem" i ,,syntetickým organismem". V tomto týdnu přibyl ,,první stabilní polosyntetický organismus". Začíná v tom být poněkud nepřehledno a žádá si to vysvětlení.
První stabilní polosyntetický organismus
29. ledna 2017 3:17
Vzdělání
Zdroj: Osel.cz