Ministr dopravy Dan Ťok se v úterý 31. ledna ve Varšavě zúčastnil jednání s ministerskými protějšky Visegrádské skupiny ohledně prohloubení spolupráce v oblasti vnitrozemské vodní dopravy. Hlavním výstupem jednání bylo podepsání společného memoranda České republiky, Polska a nově také Slovenska k vodnímu koridoru DOL. Informuje o tom ministerstvo dopravy.
Ministři dopravy Česka, Slovenska a Polska podepsali memorandum k projektu Dunaj - Odra - Labe
1. února 2017 10:57
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz