Stále častěji se u měření spotřeby tepla, plynu a vody využívají měřiče s funkcí rádiové komunikace umožňují komfortnější a rychlejší odečet naměřených hodnot. Tím výrazně usnadňují celý proces sběru dat i následného rozúčtování spotřeby. Odečet též může probíhat na měsíční bázi a obyvatelé bytů mohou získat lepší přehled o své spotřebě energií.
Měřiče spotřeby a elektrosmog - měřiče září daleko méně než třeba mobil. V noci pak vůbec
31. ledna 2017 10:48
Obecné
Zdroj: Nazeleno