Pražský magistrát žádá řidiče, aby kvůli smogu omezili jízdy autem. Zvláštní opatření jako MHD zdarma či omezení dopravy Praha nechystá. Informoval o tom mluvčí magistrátu Vít Hofman. Jak dokládá snímek aut parkujících před pražským magistrátem, samo vedení města příkladem nejde.
Pražský magistrát žádá řidiče, aby kvůli smogu omezili jízdy auty. Sám ale příkladem nejde
3. února 2017 15:37
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz